ZPŮSOB DORUČENÍ


Česká republika:

ZÁSILKOVNA Z-Point
BALÍK O ROZMĚRU max 50X40X30 cm - POŠTOVNÉ + 10 Kč pojištění. U tohoto typu dopravy preferujeme platby na účet, poštovné 79 Kč, balné 10 Kč.


ZÁSILKOVNA ČR Z-Point nadrozměrná
ZÁSILKOVNA ČR nadrozměrná max. rozměr jedné strany zásilky  70 cm.Součet stran nesmí překročit  120 cm, váha od 5 do 10 kg, poštovné 154 Kč, balné 15 Kč.


DORUČENÍ NA ADRESU HD
Doručení na adresu - max.rozměr jedné strany 70cm.Součet stran nesmí překročit 120cm, poštovné 130 Kč, balné 10 Kč.


DORUČENÍ NA ADRESU HD nadrozměrná

Doručení na adresu HD Tato služba funguje na základě nejvýhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností (ČP, DHL, PPL ..) Zásilky do hmotnosti 10 Kg, poštovné 199 Kč, balné 15 Kč.

Slovenská republika:

ZÁSILKOVNA SLOVENSKO Z-Point
ZÁSILKOVNA SK -  ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO , poštovné 99 Kč, balné 10 Kč. 

DORUČNÍ NA ADRESU HD - SLOVENSKO
Tato služba funguje na základě nejvýhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností (ČP, DHL, PPL ..)poštovné 160Kč, balné 10Kč

DORUČNÍ NA ADRESU HD - SLOVENSKO nadrozměrná
Tato služba funguje na základě nejvýhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností (ČP, DHL, PPL ..) zásilky do hmotnosti 10 kg, poštovné 250Kč, balné 15 Kč. PLATBA NA ÚČET
Číslo účtu Vám zašleme po přijetí objednávky. Zásilky jsou expedovány až po připsání platby na uvedený účet. Rezervace zboží je provedena na 5 dní, pokud není platba do této doby připsána na uvedený účet, bude automaticky stonována a zboží vráceno zpět k opětovnému prodeji, bez poplatku.

ZASLÁNÍ NA DOBÍRKU
Dobírečné 45 -Kč + poštovné (zboží zaplatíte přímo doručovateli při převzetí ). Pokud nebudete na uvedené adrese zastiženi bude balík uložen na depu dle dopravce. Pokud si balík nevyzvednete a bude nám vrácen, budeme Vám účtovat náklady na dopravu.. Prosíme o včasné vyzvednutí Vašeho balíku .. :-)